Тәрбиеленушілердің жетістіктері

Достижения воспитанников за 2020-2021уч. год

 

Название международного конкурса

Количество участников

Ф.И.О.участников и победителей (название коллектива)

Ф.И.О. руководителей

Место,занятое в конкурсе

Международные конкурсы

 

1

Международный Фестиваль-Конкурс детского юношеского творчества

9

Чупина Надежда

Кайырхан Мадина

Нурберген Арджун

Губанова Людмила

Тулеутаева Диана

Ерланкызы Айханым

Ким Роман

Бапанаева Екатерина

Лачинина Кира

Исламгалиев Т.С.

Диплом II степени

2

Международный центр развития «Asiaeducanion»

1

Боранқұл Ақниет

Ашимханова А.А.

Грамота

3

Международный центр развития «Asiaeducanion»

1

Жамантай Аделя

Ахметова А.Е.

Сертификат

4

Интелектуальный портал «Мұрагер»

1

Бахытова Аянат

Ахметова А.Е.

Сертификат

5

Международный центр развития «Asiaeducanion»

1

Искакова Амина

Ахметова А.Е.

Сертификат

6

«Абырой» интелектуалды білім парталы ұйымдастырған Республикалық «Абай- дана, Абай –дара қазақта» байқауы

2

Талғатов Ерлан

Тайжан Аруна

Темірғали Маржан Мырзағалиқызы

Диплом І

7

«Сұңқар» интелектуалды білім порталының ұйымдастыруымен өткен республикалық «Елімнің елеулі тұлғалары» конкурсы

6

Турарова Айсұлу

Касенова ІңкәрТемірханқызы

Тлеубек Зере Манатқызы

Туғанбекова Алуа

Досанова Арайлым Серікқызы

Азатова Аяжан

Темірғали Маржан Мырзағалиқызы

Диплом І дәрежелі

8

«Дарабоз» оқу орталығының Республикалық «Өнерлі өрге жүзер» конкурсы

1

Атығай Айсара Әділетқызы

Темірғали Маржан Мырзағалиқызы

Диплом Бас жүлде

9

«Талапты, талантты жастар» интелектуалды порталының республикалық байқада «Қыз еркем, кестесімен көркем» байқауы

2

Атығай Айсара Әділетқызы

Секен Аяна

Құндызбекқызы Аңсаған

Сайлаубек Асылназ

Темірғали Маржан Мырзағалиқызы

Диплом І дәрежелі

10

Intolimp.kzоқу-әдістемелік орталығының республикалық «Шебер жастар» байқауы

6

Көшкінбай Рысжан

Атығай Айсара

Секен Аяна

Заитова Саадатбуви

Ырзықбек Шахзада

Мейрамбекова Айзада

 

Темірғали Маржан Мырзағалиқызы

Диплом І дәрежелі

11

Международный центр развития «Asiaeducanion»

2

Қостыбай Айлин

Арманов Нурислам

Шакенова Қымбат Рыстановна

Грамота

2-3 место

12

Международный центр развития «Asiaeducanion»

2

Исламова Аружан

Мухтар Бекарыс

Аяпбекова Гульдана Елеусизовна

Грамота

13

Танцевальный морофон «Территория танца»

7

Кузьмина полина

Сембина Наргиз

Женис Зарина

Жения Акерке

Медетбек Аяна

Калмыкова Милена

Писоцкая Дарья

Солодовникова О.А.

Гран-при соло

Гран-при соло

Два гран-при (соло

 

 

14

Конкурс фестиваль «Superstar»

17

 

Солодовникова О.А.

Гран –при 1

15

Чемпионат «Proтанцы»

12

 

Солодовникова О.А.

Гран –при 1 место

16

Фестиваль-конкурс «Ты - звезда»

13

 

Солодовникова О.А.

Гран –при 1 место(группа)

Республиканские конкурсы

 

1

Қазақстан Республикасының Чемпионаты

2

Бажбенова Камила

Рысбекова Камила

Жукин А.Н.

Диплом IIIместо

Диплом IIместо

2

Республикалық «Талапты, талантты жастар интелектуалды білім порталы»

4

Сайлаубек Асылназ

Құндызбекқызы Аңсаған

Секен Аяна

Атығай Айсара

Жайнабекова Айнур

1 орын

1 орын

1  орын

1 орын

3

Қазақстан Республикасы дойбы федерациясы «64» шаршы дойбыдан чемпионатқа қатысып ойын көрсеткені үшін

5

Кнар Ерасыл

Тишбай Мирас

Амантаев Алишер

Бурибаев Олжас

ЕРланов Ерсін

Бадыгулова Т.М.

сертификат

4

Абай Құнанбаевтың 175 жылдық мерей тойына арналып қткен, оқушылардың X жаздық Қазақстан Гимназиядасы онлайн турнирі

2

Амантаев Алишер

Мукашев Бейбарыс

Бадыгулова Т.М.

3 орын, диплом

Областные конкурсы

1

Қарағанды облысының білім басқармасы «Сарыарқа дарыны» балаларға қосымша білім беру аймақтық ғылыми-практикалық орталығы

2

Әбдікәрім Раяна

Төлеубек Исмайл

Ашимханова А.А.

Сертификат

2

Қарағанды облысының білім басқармасы «Сарыарқа дарыны» балаларға қосымша білім беру аймақтық ғылыми-практикалық орталығы

2

Әбдікәрім Раяна

Төлеубек Исмайл

Ахметова А.Е.

Серитификат

3

Қарағанды облысының білім басқармасы «Сарыарқа дарыны» балаларға қосымша білім беру аймақтық ғылыми-практикалық орталығы

1

Серікболұлы Арсен

 

Аяпбекова Г.

Серитификат

4

Қарағанды облысының білім басқармасы «Сарыарқа дарыны» балаларға қосымша білім беру аймақтық ғылыми-практикалық орталығы

1

Құрал Хадиджа

Шакенова К.А.

Серитификат

5

«Сарыарқа дарыны» балаларға қосымша білім беру аймақтық ғылыми практикалық орталығы

4

ВПК «Айбын»

Жақсыгелдин Б.

Мадақтама ІІІ

6

Спорт күні және Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне орай ерлер, әйелдер, ұлдар, қыздар, жасөспірім ұлдар мен қыздар арасында «64» шаршы дойбыдан өткен  облыстық ОНЛАЙН – ТУРНИРІ

 

6

Мукашев Бейбарыс                             Бақыт Рахат

Қойбагарова   Мадина           Амантаев  Алишер         Дамирұлы Нұрсұлтан

Балтабек Төлеген

 

 

 

 

Т.Бадыгулова    

Iорын

1 орын

2орын

2 орын

2 орын

3 орын

7

«BIZ BIRGEMIZ»бағытының ұйымдастыруымен «ENGLISH FOR EVERYONE»байқауында

2

Азатова Аяжан

Марат Бота

Темірғали Маржан

Диплом I орын

Диплом IIорын

Городские конкурсы

1

1сәуір - Халықаралық құстар күніне орай үйірмешілер арасында өткен «Құстар біздің досымыз» атты сурет байқауында қатысқаны үшін

1

Амангелді Әнес

Ашимханова А.А.

Диплом

2

ҚР Отан қорғаушылар және Жеңіс күніне орай «64» шаршы дойбыдан ересек ұлдар арасында өткен ашық жекеше қала біріншілігінде

19

Дамирұлы Нұрсұлтан

Аманбекова Каусар

Кнар Ерасыл

Бақыт Рахат

Жетписова Шырайлым

Бекмолла Ерлан

Балтабек Арина

Ерланов Ерсін

Жетписова Раушан

Бекмолла Аслан

Тишбай Мирас

Малгаждар Бексұлтан

Балтабек Төлеген

Ермекбай Малика

Уалиханов Ибрахим

Жанат Айзат

Аубакиров Айдар

Сәбит Шұғыла

Сапар Ернатты

 

 

Бадыгулова Т.М.

1 орын

1орын

1орын

2 орын

2орын

2орын

2орын

3 орын

3орын

3орын

4 орын

4орын

қатысқаны үшін

қатысқаны үшін

қатысқаны үшін

қатысқаны үшін

қатысқаны үшін

қатысқаны үшін

қатысқаны үшін

 

Мадақтама

3

1сәуір - Халықаралық құстар күніне орай үйірмешілер арасында өткен «Құстар біздің досымыз» атты сурет байқауында қатысқаны үшін

1

Амангелді Н.

Ахметова А.Е.

Диплом

4

Облыстық, республикалық жарыстарда жоғары деңгейде өнер көрсетіп, Балқаш қаласында дойбыны дамытуға елеулі үлес қосыуға, салауатты өмір салтын қалыптастыруға белесене араласқандары үшін  Балқаш қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысының алғыс хатымен марапатталды

1

Балтабек Арина

Бадыгулова Т.М.

Алғыс хат

5

Қазақстан Республикасының Спорт күніне арналған оьлыстық «Saryarka» онлайн Спартакиадасының алдындағы Балқаш қаласының 1 кезеңдегі онлайн іріктеу біріншілігі

5

Балтабек Төлеген

Дамирұлы Нұрсұлтан

Қойбагарова Мадина

Жетписова Раушан

Тишбай Мирас

 

Бадыгулова Т.М

Мадақтама 1 орын

Мадақтама 2 орын

Мадақтама 2 орын

Мадақтама 3 орын

Мадақтама 3 орын

 

6

Облыстық, республикалық жарыстарда жоғары деңгейде өнер көрсетіп, Балқаш қаласында дойбыны дамытуға елеулі үлес қосыуға, салауатты өмір салтын қалыптастыруға белесене араласқандары үшін  Балқаш қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі басшысының алғыс хатымен марапатталды

5

Қойбағарова Мадина

Балтабек Төлеген

Ерланов Ерсін

Дамирұлы Нұрсұлтан

Бақыт Рахат

 

Бадыгулова Т.М.

Алғыс хат

Алғыс хат

Алғыс хат

Алғыс хат

Алғыс хат