2021-2022 оқу жылының үйірме және таңдау курс кестелері

БЕКІТЕМІН

Мектеп директоры

_____________

С.Т.Сыздыкова

 

Балқаш қаласы білім бөлімінің №16 жалпы білім беретін мектебінің

2021-2022 оқу жылына арналған  таңдау курс кестесі

 

 

Сынып

Күні

Уақыты

Пән

Мұғалім

 

1.       

Сенбі

12.45 – 13.25

Парасаттылық және әдеп

Каримов Н.

2.       

Сенбі

13.20 - 14.00

3.       

Сенбі

13.20 – 14.00

4.       

Сенбі

13.20 – 14.00

5.       

Сенбі

13.20 – 14.00

6.       

Сенбі

11.20 -  12.00

7.       

Сенбі

08.00 – 08.45

Экология

Алибаева Г.С.

8.       

Сенбі

08.50 - 09.35

9.       

Сенбі

09.40-10.25

10.   

Бейсенбі

08.00-08.40

Экология

Кусайнова Ж.К.

11.   

Сенбі

08.40-09.20

12.   

Сенбі

09.20-10.00

13.   

Сенбі

14.00 – 14.45

Эмоционалды интеллект және сыни ойлау

Мұқсинов Е.С.

14.   

Сенбі

14.45-15.30

15.   

Сенбі

15.30-16.15

16.   

Сенбі

16.15-17.00

17.   

Жұма

15.00-15.45

18.   

Жұма

15.45-16.30

19.   

Сенбі

14.00-14.45

Медиасауаттылық

Жакыпбаева Б.О.

20.   

Сенбі

14.45-15.30

21.   

Сенбі

15.30-16.15

22.   

Сенбі

14.00-14.45

Медиасауаттылық

Абдирбаева Г.С.

23.   

Сенбі

14.45-15.30

24.   

Жұма

12.10 -12.55

Зайырлылық және дінтану негіздер

Калкенов С.И.

25.   

Бейсенбі

12.10 - 12.55

26.   

Бейсенбі

16.00 -16.45

27.   

Бейсенбі

16.45 -17.30

28.   

Сенбі

 12.55 - 13.40

29.   

Сенбі

07.00-07.45

Волейбол

Сатыбалдина Ж.

30.   

Сенбі

07.50-08.35

31.   

Сенбі

08.40-09.25

32.   

Сенбі

09.30-10.15

33.   

Сенбі

10.20-11.05

34.   

Сенбі

11.10-11.55

35.   

Сенбі

09.00-09.40

Вокал

Игембеков А.Б.

36.   

Сенбі

09.45-10.25

37.   

Сенбі

10.30-11.10

38.   

Сенбі

11.15-11.55

39.   

Сенбі

12.00-12.40

40.   

Сенбі

12.40-13.25

 

 

41.   

Сәрсенбі

12.10 -12.55

Информатика әлемі

Б.Р.Ахметова

42.   

Бейсенбі

12.10- 12.55

43.   

Сенбі

12.10 -12.55

Информатика әлемі

С.Б.Әлімжан

44.   

Бейсенбі

12.10 -12.55

45.   

Сәрсенбі

12.10.-12.55

46.   

Дүйсенбі

11.45 -12.30

47.   

Сәрсенбі

12.10 -12.55

Робототехника

Мухаметжанова Ж.С.

48.   

Сенбі

11.20. - 12.05

49.   

Жұма

12.10 -12.55

50.   

Сейсенбі

12.10 -12.55

51.   

Сенбі

12.10-12.55

Робототехника

Сакенов Ж.Б.

52.   

Сенбі

13.00-13.40

Абайтану

Сыздыкова С.Т.

 

53.   

Сенбі

13.40-14.20

54.   

Сейсенбі

16.00-16.45

 

Ахметбекова А.С.

55.   

Сәрсенбі

16.00-16.45

56.   

Жұма

16.00-16.45

57.   

10а

Жұма

12.10-12.55

Кәсіпкерлік және бизнес негіздері

Съезбек Ж.

58.   

10б

Жұма

13.00-13.45

59.   

11а

Бейсенбі

12.10-12.55

60.   

11б

Сенбі

13.00-13.45

61.   

11в

Сенбі

12.10-12.55

62.   

10А

Сенбі

13.15-14.00

CLIL технологиясы

Съезбек Ж.

63.   

10Б

Сенбі

12.30-13.15

CLIL технологиясы

Шакеев С.С.

64.   

11А

Бейсенбі

16.00-16.45

CLIL технологиясы

Өнербекова Ж.С.

65.   

11Б

Сенбі

12.10-12.55

CLIL технологиясы

Дуамбекова Б.К.

66.   

11В

Сейсенбі

12.30-13.15

CLIL технологиясы

Балкеева Н.С.

67.   

10а

Сенбі

14.00-14.45

ITтехнология

Мухамеджанова Ж.С.

68.   

10б

 

14.45.-15.30

69.   

11а

 

15.30-16.15

70.   

11б

 

16.15-17.00

71.   

10а

Сәрсенбі

15.00-15.45

Саптық жиын және атыс дайындығы

Мұратбеков Қ.Қ.

72.   

10б

 

15.45-16.30

73.   

11а

 

 

Графика және жобалау

Алибаева Г.С.

74.   

11б

 

 

75.   

11В

Сенбі

11.40-12.25

Абайтану

Жумажанова Қ.М.

76.   

11в

Бейсенбі

15.00-15.45

Дебат

Аринов Е.А.

77.   

11в

Сәрсенбі

12.10-12.55

Елтану

Булендинова А.М.

78.   

11в

Дүйсенбі

15.00-15.45

Журналистика

Каримов Н.

79.   

11в

Сейсенбі

12.10-12.55

Информатор

Жумабекова М.М.

80.   

11в

Бейсенбі

12.10-12.55

Reading for pleasure

Мухаметжарова М.У.

 

               

 

 

 

 

БЕКІТЕМІН

Мектеп директоры

_____________

С.Т.Сыздыкова

Балқаш қаласы білім бөлімінің №16 жалпы білім беретін мектебінің

2021-2022 оқу жылының жеке және топтық курстар кестесі

 

сынып

Күні

Уақыты

Жеке және топтық сабақтар

мұғалім

1.       

Сенбі

09.00-09.35

Математикалық интеллект

Буданова Г.К.

2.       

Сенбі

10.00-10.35

Сопыжанова Г.Р.

3.       

Сенбі

10.00-10.35

Абикенева М.Б.

4.       

Сенбі

09.00-09.35

Жахметбекова А.

5.       

Сенбі

11.00-11.35

Калкаман  А.Е.

6.       

Сенбі

10.40-11.15

Ахметова Э.Ж.

7.       

Сенбі

09.30-10.05

Орамды сөз ой көркі

Ныгыманова С.Т.

8.       

Сенбі

09.00 -09.35

Амандыкова С.А.

9.       

Сенбі

09.30 – 10.05

Омарова А.А.

10.   

Сенбі

08.30-09.05

Кенжебаева Б.Б.

11.   

Сенбі

09.00-09.35

Абильдинова С.К.

12.   

Сенбі

10.00-10.35

Ғаббасова Ж.А.

13.   

Сенбі

08.30 – 09.15

Әлемдегі математика

Ашенбекова А.А

14.   

Сенбі

08.35-09.10

Абдрахманова А.М.

15.   

Сенбі

08.20 – 09.05

Абдильдина З.С.

16.   

Сенбі

08.20-09.05

Калиева Г.С.

17.   

Сенбі

08.20-09.05

Тлеукенева Б.М.

18.   

Сенбі

10.30-11.05

Еркебуланова А.М.