Біздің жетістіктеріміз

2020-2021 оқу жылында жалпы білім беретін 16 пәннен республикалық олимпиаданың аудандық/қалалық кезеңі бойынша жүлделі орындарға ие болған оқушылар:

Жаратылыстану – математика бағыты бойынша (ЕМН):

Мектебі

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орын

Жетекшісі

1

Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" КММ

Мажитова Анель

11А

Математика

ІІ

Маден Т.С.

2

Кыдырбай Жансұлтан

10А

Физика

ІІІ

Съезбек Ж

3

Орымбай Ерсағын

11А

Физика

ІІІ

Съезбек Ж

4

Серікбай Әдемі

10Б

Химия

І

Дуамбекова Б.Қ.

5

Қазбек Айзат

11Б

Химия

І

Дуамбекова Б.Қ.

6

Фархатов Айбол

География

І

Мухамедиева Г.С.

7

Саттыбай Арайлым

10А

География

І

Мухамедиева Г.С.

8

Орымбаев Ануар

11А

География

ІІІ

Мухамедиева Г.С.

9

Искакова Зарина

Биология

ІІІ

Онербекова Ж.С.

10

Серікберлі Гүлжан

10Б

Биология

ІІ

Онербекова Ж.С.

11

Слан Мадина

11Б

Биология

ІІІ

Онербекова Ж.С.

Гуманитарлық пәндер бойынша (ОГН):

Мектебі

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Орын

Жетекшісі

1

Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" КММ

Жанатова Айзат

10В

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІ

Халабаева А.С.

2

Дәулетқызы Гүлиза

11А

Қазақ тілі мен әдебиеті

ІІІ

Жумажанова Қ.М.

3

Жексенгалиева Зарина

11Б

Орыс тілі мен әдебиеті

ІІІ

Айнабекова Ж.Б.

4

Амирова Аделя

Ағылшын тілі

ІІІ

Тойындыкова А.М.

5

Тұрсынбек Аяужан

10В

Ағылшын тілі

ІІ

Тойындыкова А.М.

6

Бексултанова Сабина

11Б

Ағылшын тілі

ІІІ

Лекенова Х.Х.

7

Қаранайқызы Қарақат

10А

Қазақстан тарихы

ІІІ

Қалкенов С.И.

8

Тлеугабылова Аружан

11Б

Қазақстан тарихы

І

Қалкенов С.И.

9

Капбарова Аяжан

11А

Құқық

І

Кенжебаева А.Т.

10

Раймова Аружан

10В

Өзін-өзі тану

І

Толетаева М.К.

11

Әсет Диана

11А

Өзін-өзі тану

І

Толетаева М.К.

Барлығы – 36 оқушы

Жүлдегерлер саны: 22 оқушы, 61 %

Мектеп директоры С.Т. Сыздыкова

Орындаған: А.Е.Қалқаман


 

2020-2021 оқу жылында жалпы білім беретін 16 пәннен республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі бойынша қатысатын оқушылар:

Жаратылыстану – математика бағыты бойынша (ЕМН):

Мектебі

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Жетекшісі

1

Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" КММ

Серікберлі Гүлжан

10Б

Биология

Онербекова Ж.С.

2

Фархатов Айбол

География

Мухамедиева Г.С.

3

Саттыбай Арайлым

10А

География

Мухамедиева Г.С.

4

Серікбай Әдемі

10Б

Химия

Дуамбекова Б.Қ.

5

Қазбек Айзат

11Б

Химия

Дуамбекова Б.Қ.

 

Гуманитарлық пәндер бойынша (ОГН):

Мектебі

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

Пәні

Жетекшісі

1

Қарағанды облысы білім басқармасының Балқаш қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" КММ

Тлеугабылова Аружан

11Б

Қазақстан тарихы

Қалкенов С.И.

2

Капбарова Аяжан

11А

Құқық

Кенжебаева А.Т.

3

Раймова Аружан

10В

Өзін-өзі тану

Толетаева М.К.


 


 

Мектеп директоры С.Т. Сыздыкова


 

Орындаған: А.Е.Қалқаман